Monday, October 24, 2011

ÕPITUBADES TEHTU..

 

Õpetamise käigus on valminud selle postituse ehted (peale viimaste traadiväänete)

Liblikad, heledamates neist olen kasutanud uusi pastelltoone.  Meenutavad pigem  kirjusid lilli kui liblikaid. Need liblikad, mis esimestena sai tehtud, meeldisid  mulle oluliselt rohkem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Roosid, milles katsetasin virsiku tooni ja hõbedase savi kooslust. Päris hea värvikombinatsioon, mulle tundub. Rinnanõela roosiga olen, üle pika aja, ise ka rahul. Selle järgi tundub, et mulle sobib pigem suuremat sorti rooside tegemine.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kiirelt  valminud roosi-kõrvarõngad  üheks õpitoaks, kui avastasin tundi ette valmistades, et polegi ühtegi valmis  näidist õpilastele ette panna. Roosid said valmis küll ühes eelnevas tunnis.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Siin peaks pildil olema veel üks väike orhidee. Aga paraku eksleb see kuskil Võrus. See on see, kui  udupeenete sallide kandmise aegu ei pane kõrvarõngastele taha kinnitusi ja nii neid üksikuid kõrvarõngaid juurde tekib.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vastseliina õpitoas valminud erksast kollasest, rohelisest ja  õunarohelisest  arhailised helmed. See kollane tundub selline, mis meeldib pigem teismelistele preilidele. Minu jaoks    liialt erk, aga  kuna ma tahan  kokku sobitada just neid värve, mis mulle tunduvad väikese kiiksuga, siis jätkan katsetamist.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jätkates seda erkkollase ja rohelise mängu proovisin neid  ka  orhidee juures. Kärts, liiga kärts, aga samas põnev.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Veel üks värvimäng. piparmündiroheline ja  kollane koostöös orhidees. Mõjuvad õrnalt ja puhtalt. Valminud Tartus.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Veel värvikatsetusi. Kokku  sai sobitatud õunaroheline ja õrn lillakas (uus toon). Neile värvitükkidele peale vaadates, ei oleks osanud  arvatagi, et need   omavahel sobima hakkavad, seda enam ma neid katsetada tahtsin. Tulemuseks päris hea värvimäng. Sulemustri tehnikas  erinevalt laotud lilled.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Väänan traati ka ikka veidikene, seda enam, et õpitubades küsitakse hoolega traaditeemasid. Ma tegelen sellega. Ikka tegelen. Kuigi saviteemad   tulevad mul praegu kergemalt välja, siis traat on ka ikka huvitav. Tegelen nii uute saviteemade kui ka traaditeemadega. Siin on unenäopüüdja, spiraalid ja muud traadiväänamise võtted.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

No comments:

Post a Comment