Sunday, October 2, 2011

TEGIN KARBI, ISE! VIKI JUHENDAMISEL.

 

Täna käis Viki Kehras  õpetamas karbi tegemist. Nagu ikka, peale vaadates tundub teema keeruline ja kui esimesed podinad peas  ära podisetud, siis asusin    entusiastlikult  töö kallale. 10 korda mõõda ja 5 korda lõika. Minu entusiasm sai väikese tagasilöögi, kui otsustasin ennem kõik  tükid korralikult papile välja mõõta ja ennem lõikama hakkamist neid uuesti üle mõõtes, selgus siiski, et jooned papil on viltu. Uued mõõdud peale ja siis lõikama. Noa tera oleks ennem võinud ära murda, oleks saanud teravama noa… KOHE…  mitte peale mitmekordset nüsimist.  Oleks, oleks oleks…..Ei ole hullu, lõikamisega muskel kasvab. Naeratus 

Minu karbi suuruse  tingis  kaasavõetud vintage-stiilis   kaardike, mille eelnevalt olin ise valmis teinud. Tahtsin seda kasutada kaane peal. Sain peaaegu viimasena oma tükid siiski lõigatud. Osadel olid juba kaunid paberid selleks ajaks  tükkidele peale kleebitud.  Kleepisin  paberid  pappidele peale, sättisin kokku. No ei midagi ületamatult keerulist, aga siiski  mõned  vajalikud nipid-trikid, mida Viki lahkelt jagas.

Sain selle karbi tegemise juures selgeks ka  nööbi  uuendamise tehnika. Katsin nööbi sama paberiga, mis katab mu karbi   kaant. Samuti sain häid ideid   pael-kinnise tegemiseks.

Lõpetasin karbi kodus, tahtsin lisada sisule ka veidi vintage- stiili. Kokkuvõttes  tuli  väga tore karbike.  Juba ma unistan  udupeentest paberitest, mida müüakse  Zelluloosist, et  veel  karbikesi teha.

Soovitus: kui Teil on karbi tegemise soov, siis kindlasti võtke osa Viki karbi koolitusest. Kuna tal on seal jagada mitmeid nippe.

Aitähh Vikile !

minu karp

1 comment:

  1. :D mis nippide jagamine, see ongi ju õpituba :D
    Nii lahe on ka vahel teisi õpetajaid ise juhendada...vast kohtume veel :)
    Nüüd tulen mina sinu juurde :D

    ReplyDelete